CYBER MONDAY – 20% na wszystko z kodem CYBERMONDAY20

O NAS

Pomysł utworzenia firmy Bacio Toscano zrodził się kilka lat temu podczas naszej podróży do Toskanii, znanej jako zakątek marzeń i inspiracji. To właśnie jej nasza firma zawdzięcza swoje powstanie i nazwę – Bacio Toscano, po polsku oznacza Pocałunek Toskanii.

WOJCIECH ZAWIDZKI

WŁAŚCICIEL BACIO TOSCANO

DLACZEGO BACIO TOSCANO?

Zaufaj naturze i poczuj pocałunek Toskanii!

Oferujemy Wam włoskie kosmetyki oraz eleganckie, pełne zapachów i kolorów Toskanii świece, dyfuzory, a także jedyne w swoim rodzaju regionalne akcesoria do wnętrz.

Prosto z Włoch

Rodzinna firma

Najwyższa jakość

BACIO TOSCANO

Bolgherello

Bolgherello – producent oferowanych przez nas kosmetyków – to firma dwóch pokoleń doskonale łączących tradycję z innowacyjnością. Szacunek do środowiska i zwierząt, ekologiczne uprawy roślin wykorzystywanych w nowoczesnym procesie zielarskiej produkcji, opakowania nadające się do recyklingu oraz krótki łańcuch dostaw. To wszystko w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że produkty marki Bolgherello są nieprzeciętne, a do tego pochodzą z samego serca Toskanii.

BACIO TOSCANO

POCAŁUNEK TOSKANII

Piękne krajobrazy, fascynująca natura, jej kolory i zapachy, wioski pełne winnic i gajów oliwnych oraz rzemieślnicze firmy rodzinne tworzące z pasją swoje produkty, zainspirowały nas do nawiązania współpracy z jedną z nich.