O nas

Pomysł utworzenia firmy Bacio Toscano zrodził się kilka lat temu podczas naszej podróży do Toskanii, znanej jako zakątek marzeń i inspiracji. To właśnie jej nasza firma zawdzięcza swoje powstanie i nazwę - Bacio Toscano, po polsku oznacza Pocałunek Toskanii.

Piękne krajobrazy, fascynująca natura, jej kolory i zapachy, wioski pełne winnic i gajów oliwnych oraz rzemieślnicze firmy rodzinne tworzące z pasją swoje produkty, zainspirowały nas do nawiązania współpracy z jedną z nich.

Bolgherello - producent oferowanych przez nas kosmetyków - to firma dwóch pokoleń doskonale łączących tradycję z innowacyjnością. Szacunek do środowiska i zwierząt, ekologiczne uprawy roślin wykorzystywanych w nowoczesnym procesie zielarskiej produkcji, opakowania nadające się do recyklingu oraz krótki łańcuch dostaw. To wszystko w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że produkty marki Bolgherello są nieprzeciętne, a do tego pochodzą z samego serca Toskanii.

Oferujemy Wam włoskie kosmetyki oraz eleganckie, pełne zapachów i kolorów Toskanii świece, dyfuzory, a także jedyne w swoim rodzaju regionalne akcesoria do wnętrz.

Zaufaj naturze i poczuj pocałunek Toskanii!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl